Nieuws‎ > ‎2014‎ > ‎

2014-09-11 Izegem Koers - UITSLAG

46ste Grote Prijs Jerome Dekimpe 
# deelnemers: 176-# opgevers: 58-Afstand: 155.0 km-Tijd: 3:19´42"-Gem. snelheid: 45.46 km/h
TIJD+
1
LAMPAERT Yves
BEL199104103H19´42"

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

2
LEUKEMANS Bjorn
BEL19770701z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

3
KEISSE Iljo
BEL198212213H19´54"+0´12"

OMEGA PHARMA-QUICKSTEPEL.PTT

4
PLANCKAERT Baptiste
BEL19880928z.t.z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLEEL.CMC

5
WAEYTENS Zico
BEL19910929z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

6
VAN DER SANDE Tosh
BEL19901128z.t.z.t.

LOTTO-BELISOLEL.PTT

7
WALLAYS Jelle
BEL19890511z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

8
KRUL Stef
NED19950715z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

9
KONING Peter
NED199012033H20´48"+1´06"

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

10
VALLEE Boris
BEL19930603z.t.z.t.

LOTTO-BELISOLEL.PTT

11
VAN ZANDBEEK Ronan
NED198809273H20´50"+1´08"

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

12
SEYNAEVE Lander
BEL19920529z.t.z.t.

EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEPU23

13
DECLERCQ Tim
BEL19890321z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

14
SLEURS Christophe
BEL199006253H20´53"+1´11"

TEAM 3MEL.CZC

15
STALLAERT Joeri
BEL199101253H21´06"+1´24"

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

16
SALOMEIN Jarl
BEL19890127z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

17
VANBILSEN Kenneth
BEL19900601z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

18
VAN STAEYEN Michaël
BEL19880813z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

19
VANSPEYBROUCK Pieter
BEL19870210z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

20
BAUGNIES Jérôme
BEL19870401z.t.z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

21
VERMEERSCH Gianni
BEL19921119z.t.z.t.

SUNWEB-NAPOLEON GAMESU23CMC

22
BALLET Mathias
BEL19930910z.t.z.t.

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTU23

23
KOEP Thomas
GER19900915z.t.z.t.

TEAM STÖLTINGELITE

24
VAN ZUMMEREN Stef
BEL19911220z.t.z.t.

TEAM 3MEL.CZC

25
THILL Tom
LUX19900331z.t.z.t.

LEOPARD DEVELOPMENT TEAMELITE

26
GMELICH Jarno
NED19890621z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

27
DRUYTS Gerry
BEL19910130z.t.z.t.

TEAM 3MEL.CZC

28
DE ROOZE Niels
BEL19920906z.t.z.t.

TO WIN JOSAN CTU23.C

29
DEBESAY Mekseb
ERI19910616z.t.z.t.

BIKE AIDELITE

30
MINNAARD Marco
NED19890411z.t.z.t.

WANTY - GROUPE GOBERTELITE

31
VAN TRIJP Maarten
NED19931006z.t.z.t.

RABOBANK DEVELOPMENT TEAMU23.C

32
NAESEN Oliver
BEL19900916z.t.z.t.

LOTTO BELISOL U23EL.CZC

33
VAN DER POEL Mathieu
NED19950119z.t.z.t.

BKCP - POWERPLUSU23CMC

34
RICKAERT Jonas
BEL199402073H21´12"+1´30"

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEU23.CP

35
VAN ASBROECK Tom
BEL19900419z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

36
VAN GESTEL Dries
BEL19940930z.t.z.t.

LOTTO BELISOL U23U23

37
DE PAUW Moreno
BEL19910812z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

38
VAN KEIRSBULCK Guillaume
BEL19910214z.t.z.t.

OMEGA PHARMA-QUICKSTEPEL.PTT

39
DE TROYER Tim
BEL19900811z.t.z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

40
HOEYBERGHS Daan
BEL199409183H21´18"+1´36"

BKCP - POWERPLUSU23.C

41
KARWOWSKI Cameron
NZL19910403z.t.z.t.

VERANCLASSIC - DOLTCINIELITE

42
DE HAES Kenny
BEL198411103H21´22"+1´40"

LOTTO BELISOLELITE

43
DE BUYST Jasper
BEL19931124z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEU23.CP

44
GHYSELINCK Jan
BEL19880224z.t.z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

45
NAPOLITANO Danilo
ITA198101313H22´14"+2´32"

WANTY - GROUPE GOBERTELITE

46
VERMELTFOORT Coen
NED198804113H23´15"+3´33"

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

47
DONDERS Jelle
BEL19930618z.t.z.t.

KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOMU23

48
HOFMAN Joeri
BEL19920706z.t.z.t.

KWADRO-STANNAHU23.C

49
FINDERS Dirk
GER19850729z.t.z.t.

JOSAN

50
VANDEN BAK Laurent
BEL19891002z.t.z.t.

AN POST - CHAINREACTIONEL.CZC

51
GOEREE Niels
NED19950117z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

52
VERWAEST Kevin
BEL19890106z.t.z.t.

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

53
KREDER Wesley
NED19901104z.t.z.t.

WANTY - GROUPE GOBERTELITE

54
CLEPPE Nicolas
BEL19951212z.t.z.t.

TELENET FIDEA CYCLING TEAMU23.C

55
BACKAERT Frederik
BEL19900313z.t.z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

56
VAN GOETHEM Brian
NED19910416z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

57
GILBERT Jéröme
BEL19840122z.t.z.t.

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

58
VAN HECKE Preben
BEL19820709z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

59
HOOGERLAND Johnny
NED19830513z.t.z.t.

ANDRONI GIOCATTOLIELITE

60
CAPIOT Amaury
BEL19930625z.t.z.t.

LOTTO BELISOL U23U23

61
VANDROMME Evert
BEL199301203H23´20"+3´38"

CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENSU23

62
MAYER Yannick
GER19910215z.t.z.t.

BIKE AID - RIDE FOR HELPELITE

63
JACOBS Pieter
BEL19860606z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

64
GROEN Ike
NED19920531z.t.z.t.

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

65
LIETAER Eliot
BEL19900815z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

66
AERTS Toon
BEL199310193H23´24"+3´42"

TELENET FIDEA CYCLING TEAMU23.C

67
JANSSENS Jimmy
BEL19890530z.t.z.t.

TEAM 3MEL.CZC

68
CLAEYS Kevin
BEL198803263H25´12"+5´30"

AN POST - CHAIN REACTIONELITE

69
GROEN Dex
NED19900808z.t.z.t.

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

70
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
MEX19920305z.t.z.t.

-

71
CAMMAERTS Edwig
BEL19870717z.t.z.t.

COFIDIS SOLUTIONS CREDITSEL.CP

72
SCHNAPKA Matthias
GER19800727z.t.z.t.

BIKE AIDELITE

73
VERMOTE Alphonse
BEL19900711z.t.z.t.

VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAMEL.CZC

74
GUZMAN ROSARIO William De Jesus
DOM19920406z.t.z.t.

-

75
VANBESIEN Thomas
BEL199308293H25´15"+5´33"

LOTTO BELISOL U23U23

76
KOOIJMAN Jaap Jacobus C. R.
NED19940424z.t.z.t.

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENTAL CYCLING TEAMELITE

77
GOUGH Frazer
NZL19930209z.t.z.t.

DOLTCINI FLANDERSU23

78
DOS SANTOS Carlos Henrique
BRA19940423z.t.z.t.

-

79
CARENE Boris
FRA19851207z.t.z.t.

-

80
VANDENBUSSCHE Tom
BEL19870513z.t.z.t.

GELDHOF JIELKER CYCLING TEAMELITE

81
GEUENS Alexander
BEL199409053H25´19"+5´37"

LOTTO BELISOL U23U23

82
DE BIE Sean
BEL19911003z.t.z.t.

LOTTO-BELISOLEL.PTT

83
SCHRAM Simon
NED199107213H25´21"+5´39"

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

84
CARDON Germer
BEL19920723z.t.z.t.

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTU23

85
OLIEBOS Jordy
BEL199504073H27´27"+7´45"

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTU23

86
DESTATSBADER Roy
BEL19950713z.t.z.t.

GELDHOF JIELKER CYCLING TEAMU23

87
FLAKSIS Andzs
LAT199103183H27´29"+7´47"

RIETUMU - DELFINELITE

88
KOUWENHOVEN Sjoerd
NED199011033H30´30"+10´48"

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

89
GARDEYN Gorik
BEL19800317z.t.z.t.

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

90
VANDAELE Thijs
BEL19930404z.t.z.t.

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTU23

91
WOLSINK Jelle
NED19951111z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

92
DE BOECK Vincent
BEL19930603z.t.z.t.

TO WIN JOSAN CTU23.C

93
VAN DEN BRANDE Julien
BEL19950106z.t.z.t.

TO WIN JOSAN CTU23.C

94
MEISEN Marcel
GER19890108z.t.z.t.

-

95
WALSLEBEN Philipp
GER19871119z.t.z.t.

BKCP POWER PLUSEL.CMC

96
BOETS Ben
BEL19950419z.t.z.t.

TELENET FIDEA CYCLING TEAMU23.C

97
WUBBEN Niels
NED19880220z.t.z.t.

TELENET - FIDEAELITE

98
GHISTELINCK Paco
BEL19930321z.t.z.t.

ETIXXU23.C

99
MAES Alexander
BEL19930620z.t.z.t.

CYCLING TEAM BCV - WORKS-SOENENSU23

100
KAUPAS Gediminas
LTU19880907z.t.z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCHELITE

101
JUODVALKIS Egidijus
LTU19880408z.t.z.t.

TEAM 3MELITE

102
EDGARAS Kovaliovas
LTU19890225z.t.z.t.

-

103
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
ESP19820629z.t.z.t.

TEAM DIFFERDANGE - LOSCHELITE

104
VANDEKINDEREN Jens
BEL199304303H30´33"+10´51"

TELENET FIDEA CYCLING TEAMU23.C

105
VAN DER POEL David
NED19920615z.t.z.t.

BKCP - POWERPLUSU23CMC

106
GROENEWEGEN Dylan
NED19930621z.t.z.t.

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

107
VERMEULEN Emiel
BEL19930216z.t.z.t.

TEAM 3MU23.C

108
DUPONT Timothy
BEL19871101z.t.z.t.

ROUBAIX LILLE METROPOLEEL.CMC

109
VERGAERDE Otto
BEL19940715z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEU23.CP

110
DE CLERCQ Angelo
BEL19911210z.t.z.t.

TO WIN JOSAN CTEL.CZC

111
HELVEN Sander
BEL19900530z.t.z.t.

TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISEEL.CP

112
RIESEBEEK Oscar
NED19921223z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

113
SMIT Dennis
NED19810213z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

114
VAN HUMMEL Kenny Robert
NED19820930z.t.z.t.

ANDRONI GIOCATTOLIELITE

115
PLANCKAERT Edward
BEL19950201z.t.z.t.

EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEPU23

116
BOSSUYT Gianni
BEL19940513z.t.z.t.

VERRANDCLASSICU23

117
TE BRAKE Remco
NED19881129z.t.z.t.

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAMELITE

118
HEREIJGERS Kobus
NED19890310z.t.z.t.

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

DNF
WELLENS Bart
BEL19780810

TELENET FIDEA CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
LEEMANS Rob
BEL19930701

LOTTO BELISOL U23U23

DNF
CRAEGHS Maarten
BEL19920203

LOTTO BELISOL U23U23

DNF
HAVERALS Lars
BEL19941020

TO WIN JOSAN CTU23.C

DNF
ROBERT Frederique
BEL19890125

WANTY-GROUPE GOBERTEL.CP

DNF
CLANCY Stephen
IRL19920719

TEAM NOVO NORDISKELITE

DNF
CAUWELIER Glenn
BEL19940309

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTU23

DNF
VAN KESSEL Corne
NED19910807

TELENET FIDEA CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
VAN TICHELT Yorben
BEL19940712

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23.C

DNF
SOENENS Alessandro
BEL19931201

VERANCLASSICU23

DNF
DELEUZE Cedric
BEL19791102

ASFRA RACING TEAMELITE

DNF
MEEUSEN Tom
BEL19881107

TELENET FIDEA CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
MERLIER Tim
BEL19921030

SUNWEB-NAPOLEON GAMESU23CMC

DNF
AERNOUTS Jim
BEL19890323

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
HAVIK Yoeri
NED19910219

CYCLINGTEAM DE RIJKEELITE

DNF
PAUWELS Kevin
BEL19840412

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
VAN COPPERNOLLE Francesco
BEL19910416

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

DNF
VANTORNOUT Klaas
BEL19820519

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
POLAZZI Fabio
BEL19850504

TO WIN JOSAN CTEL.CZC

DNF
DEWORTELAER Serge
BEL19911028

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

DNF
BRAMBILLA Giorgio
ITA19880919

VERANCLASSIC - DOLTCINIELITE

DNF
SARMIENTO PACHECO Johnatan Fernando
COL19921204

-

DNF
MINO BAEZ Gustavo Adolfo
PAR19840612

-

DNF
FLAHAUT Denis
FRA19781128

VERANCLASSIC - DOLTCINIELITE

DNF
DEGROOTE Jonas
BEL19951017

LARES-DOLTCINI CTU23

DNF
EVRARD Laurent
BEL19900922

WALLONIE-BRUXELLESEL.CMC

DNF
VEKEMAN Maxime
BEL19930914

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLONU23.C

DNF
BRAET Vinnie
BEL19910812

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CZC

DNF
VANTHOURENHOUT Michael
BEL19931210

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMU23CMC

DNF
VANTOMME Maxime
BEL19860308

ROUBAIX LILLE METROPOLEEL.CMC

DNF
VANTHOURENHOUT Dieter
BEL19850620

SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAMEL.CMC

DNF
BOECKMANS Kris
BEL19870213

LOTTO-BELISOLEL.PTT

DNF
RAEYMAEKERS Thomas
BEL19930522

TEAM NOVO NORDISKU23.CP

DNF
DEVILLERS Gilles
BEL19850212

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

DNF
BOSMANS Wietse
BEL19911230

BKCP - POWERPLUSEL.CMC

DNF
CATANIA Claudio
ITA19920504

T-PALMU23

DNF
SMIRNOVS Andris
LAT19900206

RIETUMU - DELFINELITE

DNF
BECIS Armands
LAT19910116

RIETUMU - DELFINELITE

DNF
NEILANDS Krists
LAT19940818

RIETUMU - DELFINELITE

DNF
KRUOPIS Aidis
LTU19861026

ORICA GreenEDGEELITE

DNF
KAUPAS Vytautas
LTU19820401

TEAM DIFFERDANGE - LOSCHELITE

DNF
VANDEWIELE Frederik
BEL19910211

VERANCLASSIC-DOLTCINIEL.CZC

DNF
SIMUNEK Radomir
CZE19830906

KWADRO - STANNAHELITE

DNF
BINA Martin
CZE19830521

KWADRO - STANNAH

DNF
SWEECK Diether
BEL19931217

KWADRO-STANNAHU23.C

DNF
VERBANCK Kevin
BEL19950217

DOVY KEUKENS-VIND!-FCCU23

DNF
TIGRINE Mehdi
BEL19861029

ASFRA RACING TEAMELITE

DNF
VERRAES Benjamin
BEL19870221

TO WIN JOSAN CTEL.CZC

DNF
VAN HOLDERBEKE Mathias
BEL19921218

CIBELU23.C

DNF
PILLON Romain
FRA19890922

ROUBAIX LILLE METROPOLEELITE

DNF
FRITZ Fabian
GER19940608

BIKE AID

DNF
CAPPELLE Gauthier
BEL19941231

BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CYCLING TEAMU23

DNF
AMANUEL Meran
ERI19900610

-

DNF
HAWKINS Peter
IRL19851216

MADISON GENESISELITE

DNF
VERMEIRE Matthias
BEL19911011

FCP - GLASCENTRA - TOPS ANTIEK CTELITE

DNF
VANDENBERGH Wouter
BEL19810604

ASFRA RACING TEAMELITE

DNF
VAN POPPEL Boy
NED19880118

INDIVIDUEELEL.PTT

DNF
VAN POPPEL Danny
NED19930726

INDIVIDUEELEL.PTT