Nieuws‎ > ‎2018‎ > ‎

2018-09-06 Wielerbond uitslag IK2018

Geplaatst 6 sep. 2018 12:53 door Steven Leeman
167 km - 5020 EUR.
I: Cultuurhuis De Leest, St. Jorisstraat 62, 8870 Izegem (051337610).
U: 12:00/14:00/14:30
K: Sportstadion Terrein 4, Krekelstraat, 8870 Izegem
Contact: Norbert Vandommele, Wantje Pietersstraat 18, 8870 Izegem (Tel.: 0479327703) (rika.oosterlynck@telenet.be)
Extra info: 14 x 11,91 km / Provinciaal Kampioenschap
Med. Controle:: Sportstadion Terrein 4, Krekelstraat, 8870 Izegem (0479327703).

1
 

KREDER WESLEY

WANTY - GROUPE GOBERT
NED19901104
 
ELITE
3H28´45"
2
 

STEELS STIJN

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19890821
 
EL.CP
3H28´45"
3
 

FARAZIJN MAXIME

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940602
 
EL.CP
3H28´45"
4
 

MEEUS JORDI

SEG RACING ACADEMY
BEL19980701
 
U23.C
3H28´45"
5
 

DE ROOZE NIELS

TARTELETTO - ISOREX
BEL19920906
 
EL.CMC
3H28´45"
6
 

DE WITTE MATHIAS

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19930329
 
EL.CP
3H28´45"
7
 

VAN STAEYEN MICHAËL

COFIDIS SOLUTIONS CREDITS
BEL19880813
 
EL.CP
3H28´45"
8
 

DEBRUYNE GLENN

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19950110
 
ELITE
3H28´45"
9
 

VAN DER PLOEG NEIL

MADISON GENESIS
AUS19870923
 
ELI
3H28´45"
10
 

VERMELTFOORT COEN

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19880411
 
EL.MC
3H28´45"
11
 

MAES ALEXANDER

TARTELETTO - ISOREX
BEL19930620
 
EL.CMC
3H28´45"
12
 

VAN ROOY KENNETH

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19931008
 
EL.CP
3H28´45"
13
 

PEYSKENS DIMITRI

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19911126
 
EL.CP
3H28´45"
14
 

TZORTZAKIS POLYCHRONIS

TARTELETTO - ISOREX
GRE19890103
 
ELITE
3H28´45"
15
 

VAN EMPEL ETIENNE

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19940414
 
EL.CMC
3H28´45"
16
 

THOMINET CAMILLE

ST MICHEL - AUBER 93
FRA19900622
 
EL.CP
3H28´45"
17
 

ISERBYT ELI

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19971022
 
U23CMC
3H28´45"
18
 

VAN GESTEL DRIES

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940930
 
EL.CP
3H28´45"
19
 

DE VYLDER LINDSAY

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19950530
 
EL.CP
3H28´45"
20
 

DE GROOTE ARNE

TARTELETTO - ISOREX
BEL19970402
 
U23.C
3H28´45"
21
 

KIELICH TIMO

CORENDON - CIRCUS
BEL19990805
 
U23.C
3H28´45"
22
 

MORTIER JULIEN

PROVINCE DU HAINAUT
BEL19970720
 
U23.CP
3H28´45"
23
 

VERMEULEN EMIEL

ROUBAIX LILLE METROPOLE
BEL19930216
 
EL.CMC
3H28´45"
24
 

FRANCK EAMON LUCAS

DELTA CYCLING ROTTERDAM
USA19921015
 
EL.CP
3H28´45"
25
 

CAPIOT AMAURY

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19930625
 
EL.CP
3H28´45"
26
 

OCKELOEN JASPER

CT MONKEY TOWN
NED19900510
 
EL.CP
3H28´45"
27
 

SEFA YLBER

TARTELETTO - ISOREX
ALB19910211
 
ELITE
3H28´45"
28
 

SCOTT JACOB

ONE PRO RACING
GBR19950614
 
ELI
3H28´45"
29
 

VALLEE BORIS

WANTY GROUP
BEL19930603
 
EL.CP
3H28´45"
30
 

SLIK IVAR

MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
NED19930527
 
EL.CP
3H28´45"
31
 

DE WINTER LUDWIG

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19921231
 
EL.CP
3H28´45"
32
 

SCHELLING IDE

SEG RACING ACADEMY
NED19980206
 
U23.C
3H28´45"
33
 

RÓZSA BALÁZS

TEAM DIFFERDANGE LOSCH
HUN19951126
 
ELITE
3H28´45"
34
 

HOEYBERGHS DAAN

BEAT CYCLING CLUB
BEL19940918
 
EL.CZC
3H28´45"
35
 

EVRARD LAURENT

SOVAC NATUR
BEL19900922
 
EL.CZC
3H28´45"
36
 

BUSKERMOLEN JORDY

MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
NED19910922
 
EL.CP
3H28´45"
37
 

ROBEET LUDOVIC

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19940522
 
EL.CP
3H28´45"
38
 

BAKKER STEPHAN

MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
NED19940417
 
3H28´45"
39
 

GOEBEERT PIERRE

WANTY GROUP GOBERT
BEL19970128
 
U23.C
3H28´45"
40
 

DE LAAT JASPER

WANTY GROUP GOBERT
NED19940217
 
ELITE
3H28´45"
41
 

VAN GOETHEM BRIAN

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19910416
 
3H28´45"
42
 

DESALE NAHOM

BEAT CYCLING CLUB
NED19921203
 
EL.CP
3H28´45"
43
 

MARCHAND GIANNI

CIBEL-CEBON
BEL19900601
 
EL.CMC
3H28´45"
44
 

VERMEER TOM

TEAM DIFFERDANGE-LOSCH
NED19851228
 
EL.CZC
3H28´45"
45
 

COOLEN YVES

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19950925
 
ELITE
3H28´45"
46
 

WEEMAES SASHA

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19980209
 
U23.CP
3H28´45"
47
 

THIJSSEN GERBEN

LOTTO SOUDAL
BEL19980621
 
U23
3H28´45"
48
 

VAN DER HOORN TACO

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19931204
 
EL.PTT
3H28´45"
49
 

VAN BREUSSEGEM ELIAS

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19920410
 
EL.CP
3H28´45"
50
 

VANTHOURENHOUT MICHAEL

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19931210
 
EL.CMC
3H28´45"
51
 

SEYE GUILLAUME

CRELAN
BEL19961128
 
U23
3H28´45"
52
 

DE GREEF ROBBERT

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19910827
 
EL.PTT
3H28´45"
53
 

SPRENGERS THOMAS

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19900205
 
EL.CP
3H28´45"
54
 

VAN HECKE PREBEN

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19820709
 
EL.CP
3H28´45"
55
 

HOOLE DAAN

SEG RACING ACADEMY
NED19990222
 
U23.C
3H28´45"
56
 

DEVOLDER STIJN

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19790829
 
EL.CP
3H28´45"
57
 

WAEYTENS ZICO

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
BEL19910929
 
EL.CP
3H28´45"
58
 

LAMPAERT YVES

QUICK - STEP FLOORS
BEL19910410
 
EL.PTT
3H28´45"
59
 

DE DECKER ALFDAN

WANTY GROUP GOBERT
BEL19960909
 
U23
3H28´45"
60
 

BAUGNIES JEROME

WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19870401
 
EL.CP
3H28´45"
61
 

VAN DER POEL DAVID

CORENDON - CIRCUS
NED19920615
 
EL.CMC
3H28´45"
62
 

MEEUSEN TOM

CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
 
EL.CMC
3H28´45"
63
 

CLAEYS DIMITRI

COFIDIS
BEL19870618
 
EL.CP
3H28´45"
64
 

GERTS FLORIS

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19920503
 
EL.PTT
3H28´45"
65
 

HALLER PATRICK

HEIZOMAT RAD-NET.DE
GER19970709
 
U23.C
3H28´45"
66
 

VASYLIEV MAKSYM

LVIV CYCLING TEAM
UKR19900414
 
ELITE
3H28´45"
67
 

MENTEN MILAN

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19961031
 
U23.CP
3H28´45"
68
 

VANTOMME MAXIME

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19860308
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
69
 

VERWAEST KEVIN

TEAM DIFFERDANGE-LOSCH
BEL19890106
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
70
 

MAZZONE TOM

HOLDSWORTH PRO RACING
GBR19930709
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
71
 

VAN GOMPEL MATHIAS

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19950924
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
72
 

DECLERCQ BENJAMIN

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940204
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
73
 

GEUENS ALEXANDER

SOVAC - NATURA4EVER
BEL19940905
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
74
 

BOUCHER DAVID

TARTELETTO - ISOREX
BEL19800317
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
75
 

HARRISON JONES

VITUS PRO CYCLING
GBR19970218
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
76
 

MAZZONE LEON

HOLDSWORTH PRO RACING
GBR19961213
 
U23
3H31´17"
+2´32"
77
 

VAN DYCK WESLEY

BEAT CYCLING CLUB
BEL19940915
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
78
 

SEYNAEVE LANDER

ROUBAIX LILLE METROPOLE
BEL19920529
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
79
 

LEROUX SAMUEL

ROUBAIX LILLE METROPOLE
FRA19941127
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
80
 

PRUVOOST SHAYNE

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19971006
 
U23
3H31´17"
+2´32"
81
 

CARTER THOMAS

SOVAC
NZL19970602
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
82
 

DUPONT TIMOTHY

WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19871101
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
83
 

DU FOUR JENS

UNITED C.T.
BEL19990202
 
U23
3H31´17"
+2´32"
84
 

WARNIER ANTOINE

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19930624
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
85
 

DELFOSSE SÉBASTIEN

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19821129
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
86
 

GEORGI ETIENNE

TEAM WIGGINS
GBR19980928
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
87
 

COENEN DENNIS

CIBEL-CEBON
BEL19911113
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
88
 

DZHUS VOLODYMYR

LVIV CYCLING TEAM
UKR19930623
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
89
 

TORRES JORRO SERGIO

TARTELETTO - ISOREX
ESP19910914
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
90
 

DEBEIR ARNO

CALLANT-DOLTCINI CT
BEL19990712
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
91
 

DE POORTER MAXIME

EFC-L&R-VULSTEKE
BEL19960421
 
U23
3H31´17"
+2´32"
92
 

PAUWELS TIJL

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
93
 

DE JONGHE KEVIN

TARTELETTO - ISOREX
BEL19911204
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
94
 

RIESEBEEK OSCAR

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19921223
 
EL.PTT
3H31´17"
+2´32"
95
 

VANDENBUSSCHE JARI

PRORACE CYCLING TEAM
BEL19960710
 
U23
3H31´17"
+2´32"
96
 

BUDDING MARTIJN

ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
NED19950831
 
EL.MC
3H31´17"
+2´32"
97
 

WOUTERS ENZO

LOTTO - SOUDAL
BEL19960321
 
U23PTT
3H31´17"
+2´32"
98
 

VAN DER BURG JOOST

VLASMAN CT
NED19931211
 
ELI
3H31´17"
+2´32"
99
 

EYSKENS JEROEN

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19930404
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
100
 

DUQUENNOY JIMMY

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19950609
 
U23.CP
3H31´17"
+2´32"
101
 

DELTOMBE KEVIN

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940227
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
102
 

MAAS JAN

SEG RACING ACADEMY
NED19960219
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
103
 

ARENSMAN THYMEN

CT SEG RACING ACADEMY
NED19991204
 
U23
3H31´17"
+2´32"
104
 

STEVENS TIMOTHY

CIBEL-CEBON
BEL19890326
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
105
 

REYNAERTS JAN

CIBEL-CEBON
BEL19970730
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
106
 

MONK CYRUS

DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING
AUS19961107
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
107
 

SELIVERSOV ROMAN

LVIV CYCLING TEAM
UKR19960906
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
108
 

MUSIIENKO BOHDAN

LVIV CT
UKR19970711
 
EL CZC
3H31´17"
+2´32"
109
 

BOUVRY DIETER

CIBEL-CEBON
BEL19920731
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
110
 

DERUETTE THOMAS

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19950706
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
111
 

RAYMACKERS CEDRIC

CIBEL-CEBON
BEL19920619
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
112
 

VERHELST LOUIS

TARTELETTO - ISOREX
BEL19900828
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
113
 

VAN DINGENEN JORDI

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19960618
 
U23
3H31´17"
+2´32"
114
 

DERIAUX FLORIAN

SOVAC - NATURA4EVER
FRA19900605
 
3H31´17"
+2´32"
115
 

KERNER MAX

T PALM
NOR19910603
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
116
 

LEIGH ANDREW

TARTELETTO - ISOREX
GBR19950316
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
117
 

RUYTERS BRECHT

CIBEL-CEBON
BEL19930514
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
118
 

LIETAER ELIOT

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19900815
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
119
 

LOOIJ ANDRE

CT MONKEY TOWN
NED19950525
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
120
 

MEISEN MARCEL

CORENDON - CIRCUS
GER19890108
 
ELITE
3H31´17"
+2´32"
121
 

KNAUP TOBIAS

TEAM LOTTO - KERN HAUS
GER19930317
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
122
 

DE KETELE KENNY

ILLI-BIKES CYCLING TEAM
BEL19850605
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
123
 

KLEIMAN WIM

MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
NED19930319
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
124
 

NOPPE CHRISTOPHE

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19941129
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
125
 

PLANCKAERT EDWARD

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19950201
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
126
 

DE PAUW MORENO

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19910812
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
127
 

DEBUYCK ROBBE

HOME SOLUTION - SOENENS CYCLING TEAM
BEL19980304
 
U23
3H31´17"
+2´32"
128
 

JOSEPH THOMAS

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19961206
 
U23.C
3H31´17"
+2´32"
129
 

DE PAEPE JOHANNES

CIBEL-CEBON
BEL19921005
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
130
 

BOVENHUIS JASPER

VLASMAN CT
NED19910727
 
ELI
3H31´17"
+2´32"
131
 

REYNAERTS WIM

CIBEL-CEBON
BEL19950512
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
132
 

DE GENDT AIME

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940617
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
133
 

PAUWELS KEVIN

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19840412
 
EL.CMC
3H31´17"
+2´32"
134
 

RICKAERT JONAS

SPORT VLAANDEREN BALOISE
BEL19940207
 
EL.CP
3H31´17"
+2´32"
135
 

FRANZ TONI

TEAM DIFFERDANGE - LOSCH
GER19970105
 
U23
3H31´17"
+2´32"
136
 

DONDERS JELLE

TEAM DIFFERDANGE-LOSCH
BEL19930618
 
EL.CZC
3H31´17"
+2´32"
137
 

DEGUIDE LOUIS

SOVAC - NATURA4EVER
BEL19940204
 
EL.CZC
3H33´05"
+4´20"
DNF
 

DEHAES KENNY

WB AQUAPROTECT VERANCLASSIC
BEL19841110
 
EL.CP
DNF
 

BRAYAN - LUND THOMAS

TARTELETTO - ISOREX
DEN19970404
 
U23.C
DNF
 

VANTHOURENHOUT DIETER

MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
 
EL.CMC
DNF
 

KLEPIKOV ILLYA

LVIV CYCLING TEAM
UKR19940202
 
ELITE
DNF
 

WILLAERTS NIELS

LVIV CYCLING TEAM
BEL19980331
 
U23.C
DNF
 

PORIAU TIM

GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19890620
 
ELITE
DNF
 

MAAS DANNY

BEAT CYCLING CLUB
NED19990408
 
U23.C
DNF
 

TIETEMA BAS

BEAT CYCLING CLUB
NED19950129
 
EL.CZC
DNF
 

BRULEZ MIQELE

VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19970919
 
U23
DNF
 

VANOVERBERGHE JENS

DEVELOPMENT TEAM SUNWEB
BEL19990922
 
U23.C
DNF
 

JANS ROY

CIBEL-CEBON
BEL19900915
 
EL.CMC
DNF
 

BEUKEBOOM DION

VLASMAN CT
NED19890202
 
EL.CP
DNF
 

VAN DER VEEKENS MEL

CT MONKY TOWN
NED19981005
 
U23.CP
DNF
 

KRUOPIS AIDIS

VERANDA´S WILLEMS - CRELAN
LTU19861026
 
EL.CP
DNF
 

TANIS QUENTIN

MASSI KUWAIT TEAM
FRA19900327
 
EL.CZC
DNF
 

DEMEYERE TORSTEN

MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
BEL19980417
 
U23
DNF
 

VERHOEYEN BRECHT

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19900323
 
ELITE
DNF
 

VERBOOM MINNE

SEC RACING ACADEMY
NED19991018
 
U23
DNF
 

KOCKELMANN RAPHAËL

TEAM DIFFERDANGE LOSCH
LUX19990510
 
U23.C
DNF
 

DE VILLE JELLE

T PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON
BEL19950710
 
EL.CZC
DNF
 

PLUTO MARTINS

MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
LAT19980113
 
U23.C
DNF
 

OTTEVANGER BAS

VLASMAN CT
NED19981214
 
U23.C
DNF
 

VILLANUEVA EDUARDO

START GUSTO
ARG19961008
 
U23
DNF
 

KOOIJMAN JAAP

VLASMAN CT
NED19930424
 
ELITE
DNF
 

COBBAERT ROBBY

CIBEL-CEBON
BEL19901227
 
EL.CMC
DNF
 

PATTEN DANIEL

ASFRA RACING TEAM
GBR19860711
 
ELITE
DNF
 

BOVENHUIS ROBERT

VLASMAN CT
NED19870908
 
EL.CP
DNF
 

VANSPEYBROUCK PIETER

WANTY-GROUPE GOBERT
BEL19870210
 
EL.CP
DNF
 

VERMEERSCH GIANNI

CORENDON - CIRCUS
BEL19921119
 
EL.CMC
DNF
 

REUTTER SVEN

HEIZOMAT RAD-NET.DE
GER19960813
 
U23.C
DNF
 

CALLEEUW JOERI

SHIFTING GEARS / GELDHOF JIELKER
BEL19850805
 
ELITE
Comments