Nieuws‎ > ‎2015‎ > ‎

Deelnemerslijst 2015

Geplaatst 11 sep. 2015 14:11 door Steven Leeman
1 Preben Vanhecke Topsport Vlaanderen-Baloise
2 Kevin Callebaut Wanty-Groupe Robert
3 Marinus Cornelis Minnaard Wanty-Groupe Robert
4 Bjorn Leukemans Wanty-Groupe Robert
5 Frederik Veuchelen Wanty-Groupe Robert
6 Kevin Van Melsen Wanty-Groupe Robert
7 James Vanlandschoot * Wanty-Groupe Robert
8 Lander Seynaeve * Wanty-Groupe Robert
9 Frederique Robert Wanty-Groupe Robert
10 Jan Ghyselinck * Wanty-Groupe Robert
11 Yannick Eijssen Wanty-Groupe Robert
12 Tom Devriendt * Wanty-Groupe Robert
13 Tim De Troyer Wanty-Groupe Robert
14 Francis De Greef Wanty-Groupe Robert
15 Jerome Baugnies Wanty-Groupe Robert
16 Frederik Backaert Wanty-Groupe Robert
17 Robin Stenuit Wanty-Groupe Robert
18 Martijn Degreve Team 3M
19 Nicolas Vereecken Team 3M
20 Emiel Vermeulen Team 3M
21 Tim Vanspeybroeck Team 3M
22 Dimitri Peyskens Team 3M
23 Gertjan De Vos Team 3M
24 Michael Vingerling Team 3M
25 Dylan Van Zijl Team 3M
26 Patrick Van der Duin CT Jo Piels
27 Jochem Hoekstra CT Jo Piels
28 Arvid De Kleijn CT Jo Piels
29 Twan Brusselman CT Jo Piels
30 Adriaan Janssen CT Jo Piels
31 Tim Rodenburg CT Jo Piels
32 Sven Van Luijk CT Jo Piels
33 Stephan Bakker CT Jo Piels
34 Sven Vanthourenhout Crelan AA Drink Team 
35 Angelo De Clercq Sunweb – Napoleon Games 
36 Sebastien Delfosse Wallonie-Bruxelles
37 Gregory Habeaux Wallonie-Bruxelles
38 Ludwig De Winter Wallonie-Bruxelles
39 Antoine Warnier Wallonie-Bruxelles
40 Olivier Chevalier Wallonie-Bruxelles
41 Kevyn Ista Wallonie-Bruxelles
42 Antoine Demoitie Wallonie-Bruxelles
43 Thomas Wertz Wallonie-Bruxelles
44 Tom Dernies Wallonie-Bruxelles
45 Laurent Evrard Wallonie-Bruxelles
46 Gaetan Pons Wallonie-Bruxelles
47 Loic Pestiaux Wallonie-Bruxelles
48 Ole Forfang Team Ringeriks - Kraft
49 Njal Eivind Kleiven Team Ringeriks - Kraft
50 Kristoffer Sommer Wormsen Team Ringeriks - Kraft
51 Christer Jensen Team Ringeriks - Kraft
52 Max Emil Boholm Korner Team Ringeriks - Kraft
53 Gino Vierhouten CT Join's - De Rijke
54 Ronan Van Zandbeek CT Join's - De Rijke
55 Coen Van Lerberghe CT Join's - De Rijke
56 Bert Van Lerberghe * Topsport Vlaanderen-Baloise
57 Amaury Capiot Topsport Vlaanderen-Baloise
58 Django Legrand Vindi Cycling Project
59 Maxime Vantomme * Roubaix Lille Metropole
60 Nico Deceuninck CT Ruwomat-Vermeeren
61 Sven Nys Crelan AA Drink Team 
62 Thomas Sprengers Topsport Vlaanderen-Baloise
63 Darijus Dzervus CCT p/b Champion System
64 64 64
65 James Spragg CCT p/b Champion System
66 Rick Van Breda Parkhotel Valkenburg CT
67 Thijs Van Beusichem Parkhotel Valkenburg CT
68 Olivier Naesen Topsport Vlaanderen-Baloise
69 Jordi Talen CT Join's - De Rijke
70 Denis Flahaut CCT p/b Champion System
71 Glenn Van De Maele Colba Superano Ham
72 Pieter Vanspeybrouck * Topsport Vlaanderen-Baloise
73 Gianni Bossuyt CT BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof
74 Jelle Goderis Veranclassic-Ekoi
75 Elias Van Hecke Sunweb – Napoleon Games 
76 Gert Dockx Lotto-Soudal
77 Klaas Vantornout * Sunweb – Napoleon Games 
78 Romain Pillon Roubaix Lille Metropole
79 Edward Theuns Topsport Vlaanderen-Baloise
80 Massimo Graziato Parkhotel Valkenburg CT
81 Jaap Kooijman Parkhotel Valkenburg CT
82 Marco Zanotti Parkhotel Valkenburg CT
83 James Judd Parkhotel Valkenburg CT
84 Taco Van Der Hoorn CT Join's - De Rijke
85 Kenneth Vanbilsen Cofidis
86 Johan Hemroulle BMC Dev Team
87 Antoine Leleu Veranclassic-Ekoi
88 Raymond Kreder Team Roompot
89 Jesper Asselman Team Roompot
90 Mike Terpstra Team Roompot
91 Ivar Slik Team Roompot
92 Tim Kerkhof Team Roompot
93 Etienne Van Empel Team Roompot
94 Sjoerd Van Ginniken Team Roompot
95 Andre Looij Team Roompot
96 Brian Van Goethem Team Roompot
97 Johnny Hoogerland Team Roompot
98 Angelo Van Den Bossche Sunweb – Napoleon Games 
99 Axel De Corte VL techniks Experza Abutriek
100 Emiel Planckaert * Lotto Soudal
101 Edward Planckaert CT BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof
102 Baptiste Planckaert * Roubaix Lille Metropole
103 Bob Schoonbroodt Parkhotel Valkenburg CT
104 Peter Schulting Parkhotel Valkenburg CT
105 Rick Ottema Colba Superano Ham
106 Krisztian Lovassy Team Differdange – Losch 
107 Cedric Raymackers Team Differdange – Losch 
108 Manuel Stocker Team Differdange – Losch 
109 Johan Coenen Team Differdange – Losch 
110 Kacper Nowicki Team Differdange – Losch 
111 Rick Ampler Team Differdange – Losch 
112 Jesse Geerts CCT p/b Champion System
113 Daan Myngheer Verandas Willems CT
114 Alexander Maes An Post - Chainreaction 
115 Jérôme Kerf Verandas Willems CT
116 Olivier Pardini Verandas Willems CT
117 Jari Vandenbussche KSV Deerlijk-Gaverzicht-Matexi
118 Pieter-Jan Debackere Dovy Keukens-FCC
119 Brent Van de Kerkhove VL techniks Experza Abutriek
120 Jelle Wallays * Topsport Vlaanderen-Baloise
121 Ruben Van Der Haeghen Verandas Willems CT
122 Yannick Mayer Bike Aid
123 Kenny Dehaes Lotto-Soudal
124 Steven Tronet Auber 93
125 Thomas Joseph Sunweb – Napoleon Games 
126 Quincy Vens Colba Superano Ham
127 Michael Vanthourenhout * Sunweb – Napoleon Games 
128 Dieter Vanthourenhout * Sunweb – Napoleon Games 
129 Kevin Pauwels Sunweb – Napoleon Games 
130 Kevin Claeys Colba Superano Ham
131 Daniel Patten Team Wiggins
132 Yoeri Havik Seg Racing
133 Thomas Vanbesien CT BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof
134 Ludwig Verstraete CT BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof
135 Florian Senechal Cofidis Solutions Credits
136 Niels De Rooze Veranclassic-Ekoi
137 Cedric Baekeland WT Decock-Woningbouw Vandekerckhove
138 Tim Declercq * Topsport Vlaanderen-Baloise
139 Cameron Bayly Search2Retrain-Health CT
140 Brenton Jones Drapac Prof Cycling
141 Jari Verstraeten Verandas Willems
142 Mehdi Tigrine Individueel
143 Timothy Dupont * Roubaix Lille Metropole
144 Sander Helven Topsport Vlaanderen-Baloise
145 Arjen Livyns VL techniks Experza Abutriek
146 Gianni Meersman Etixx-Quickstep
147 Jef Van Meirhaeghe Topsport Vlaanderen-Baloise
148 Floris De Tier Topsport Vlaanderen-Baloise
149 Julien Van Den Brande Veranclassic-Ekoi
150 Egodojus Juodvalkis Colba Superano Ham
151 Cédric Defreyne CT BCV Works-Soenens-Jielker Geldhof
152 Nicolas Cleppe Telenet Fidea CT
153 Emill Vandenabeele VL Technics-Experza-Abutriek CT
154 Gorik Gardeyn Veranclassic-Ekoi
155 Louis Verhelst * Cofidis Solutions Credits
156 Francessco Van Coppernolle Veranclassic-Ekoi
157 Vincent De Boeck Colba Superano Ham
158 Dries De Bondt Verandas Willems CT
159 Ruud Cremers Team Novo Nordisk
160 Tom Goovaerts CCT p/b Champion System
161 Ricardo Van Dongen Seg Racing
162 Pieter Jacobs Topsport Vlaanderen-Baloise
163 Ruben Caseny Catala Start-Massi CT
164 Maxim Heytens VL Technics-Experza-Abutriek CT
165 Gianni Vermeersch Sunweb – Napoleon Games 
166 Stijn Steels Topsport Vlaanderen-Baloise
167 Michael Van Staeyen Cofidis Procycling Team
168 Jules Justin Veranclassic-Ekoi
169 Dieter Bouvry * Roubaix Lille Metropole
170 Bert De Backer Team Giant-Alpecin
171 Joeri Calleeuw * Verandas Willems CT
172 Ruben Van Raepenbusch Kingsnorth Int Wheelers
173 Joren Touquet Verandas Willems CT
174 Emiel Wastyn Verandas Willems CT
Comments